• 1 full pull
  • 2 Red kinderen, gif verminderen
  • 3 Jongerenwedstrijd betaalbaar bouwen in HD
  • 4 Kindervakantieweek 2015 dag 5
  • 5 Première Klokkenluider
  • 6 € 35.906 voor KiKa
  • 7 Het VerhAal: cultuur, literatuur en natuur!
  • 8 Ruiters en amazones van De Valianten succesvol
  • Minuutje
  • Hadeejer
  • Fotowedstraijd
iconDe nieuwe Hadeejer is binnen!Hierin staat een prachtig verhaal over Martie van den Berg, PSV supporter in hart en nieren! We besloten er ook een langer artikel van te maken.Echte supporters lezen zijn hele verhaal! Het verhaal achter onvoorwaardelijke clubliefde..
Lees Meer
iconWaar u ook heen gaat, of het nu aan de andere kant van de wereld is of hoog in de bergen van Oostenrijk of op het strand in Spanje, of gewoon in de bossen of langs de Aa in ons eigen dorp of thuis in uw achtertuin?
Lees Meer

Lieke van GorkumVanaf april (zomerseizoen) werd er door onze leden gestreden op de selectiewedstrijden van de nieuwe kring, Kring Noord Oost Brabant. Deze kring is ontstaan na samenvoeging van kring Uden en kring Cuijk. Een extra uitdaging dus om kringkampioen te worden en om in aanmerking te komen voor afvaardiging naar het Brabants Kampioenschap welke 15 en 16 augustus plaats zal gaan vinden in Zijtaart.

Maar liefst elf ruiters en amazones van De Valianten zijn in deze missie geslaagd.


Lieke van Gorkumis met Blacky kringkampioen geworden in de dressuur klasse A L1. Reservekampioen werdenRomy van Roesselmet Sharon (dressuur klasse C M1) enGeertje van Aarlemet Gomes (springen klasse BB). Wij willen onze leden feliciteren met hun mooie prestaties en wensen alle afgevaardigden heel veel succes toe op de Brabantse Kampioenschappen!

Hieronder alle afgevaardigden en hun prestaties:

Pony’s dressuur:

BB Niels van Rietbergen met Sanghorst Country Boy 4e
CB Ilse van Rietbergen met Ribbon’s Mr Gregor 4e
A L1 Lieke van Gorkum met Blacky 1e Kringkampioen
C M1 Romy van Roessel met Sharon 2e Reservekampioen

Pony’s springen:

AB Lieke van Gorkum met Blacky 3e
BB Geertje van Aarle met Gomes 2e Reservekampioen
DB Geertje van Aarle met Boebas 5e
CB Romy van Roessel met Sharon 4e
DZ Shai Rooijmans met Carlos 4e

Paarden springen:

L Reno Molijn met Enfant D’Izzy 12e
L Didi Dekkers met Power Full 13e

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Lezersreacties

Binnenkort

Geen evenementen

Hadeejer tags

Geen tags gevonden.

Naar Fotogalerij

Kalender

Maart 2018
Z M D W D V Z
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31